
Epic Games sluit verschillende gameservers van oudere titels af.
Door Daniel |
Sir_Magnetron

Belangrijkste feiten
|
EPIC SLUIT UNREAL TOURNAMENT AF
Epic Games heeft de aankoop van in-game DLC van verschillende games uitgeschakeld en helemaal uit de Epic storefront verwijderd, omdat ze oude titels willen sluiten.

Het gaat onder andere om Unreal Tournament en Rock Band games, die allemaal op 24 januari van Epic Online Services worden verwijderd.
Games die op 24 januari uit Epic Online Services worden verwijderd:
- 1000 Tiny Claws
- Dance Central 1-3 (Dance Central VR online multiplayer will remain available)
- Green Day: Rock Band
- Monsters (Waarschijnlijk) Stole My Princess
- Rock Band 1-3 (Rock Band 4 online multiplayer zal blijven)
- The Beatles: Rock Band
- Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars
- Unreal Gold
- Unreal II: The Awakening
- Unreal Tournament 2003
- Unreal Tournament 2004
- Unreal Tournament 3
- Unreal Tournament: Game of the Year Edition
- Unreal Tournament (Alpha)
- Rock Band Blitz
- Rock Band Companion App
- SingSpace
Mac- en Linux-gebruikers zullen ook niet langer Hatoful Boyfriend en Hatoful Boyfriend: Holiday Star.
De meeste titels die uit de Epic Online Services worden verwijderd, blijven offline en in lokale multiplayer speelbaar.
RELEVANTERE ARTIKELEN


Download de Allkeyshop Browser Extension Free
Voor het laatste video game nieuws, trailers en de beste aanbiedingen, voeg ons toe aan je favorieten.
U kunt de beste en goedkoopste online aanbiedingen vinden van CD-Sleutels, spel codes, cadeaubonnen, en antivirus software van geverifieerde verkopers op onze winkelpagina's vinden.
Om geen nieuws van Allkeyshop te missen, abonneer op
Google Nieuws
.